Partnerami Femi Camp 2024 są marki JOYINME & RITUALS .

Zastanawiasz się czy Femi Camp by Joyinme to wyjazd dla Ciebie?

Joy in me to więcej niż marka. To zaproszenie do świata jogi. Wierzymy, że joga przynosi zmiany, pomaga rozwijać w sobie cierpliwość, życzliwość, tolerancję i umiejętność odpuszczania. Praktyka uczy, że wszystko jest ze sobą powiązane i otwiera nas na świadomy kontakt ze wszechświatem, innymi ludźmi, samym sobą. Oferując piękne, najwyższej jakości produkty dopełniające praktykę. Chcemy namówić Cię do odkrywania jogi na macie i poza nią. W naszym portfolio znajdziesz maty i akcesoria do jogi, sensoryczne ubrania do ćwiczeń, komfortowe ubrania na co dzień zdobione afirmacjami, oraz naturalne kadzidła i świece, które pomogą ugruntować codzienną praktykę.

JOYINME to zaproszenie do świata jogi. Dziewczyny Paulina i Jagoda wierzą, że przynosi ona zmiany, pomaga rozwijać w sobie cierpliwość, życzliwość, tolerancję i umiejętność odpuszczania. Joga otwiera nas na świadomy kontakt ze wszechświatem, innymi ludźmi i samym sobą.

Nasza fascynacja jogą stanowi o tym, kim jesteśmy. Tworząc markę marzyłyśmy by połączyć osoby, które żyją w duchu Mindfulness, którym bliskie jest świadome, zdrowe życie i joga. Zależy nam by dzielić się wiedzą, która przybliża jogę i pozwala zgłębiać praktykę. Dlatego chętnie współpracujemy ze szkołami jogi w całej Polsce, a ponad 150 mat podróżuje po kraju czekając na Was podczas licznych warsztatów i wyjazdów. Cieszymy się, że nasze media społecznościowe stały się platformą do polecania wyjątkowych zdarzeń i promowania nauczycieli z pasją.”

Rituals Cosmetics to pierwsza marka na świecie łącząca kosmetyki do ciała i domu. Oferując szeroką linię produktów do pielęgnacji ciała i twarzy, świec zapachowych, perfumowanych patyczków i różnorodnych herbat, marka stara się zmieniać nawet codzienne, rutynowe czynności w wyjątkowe momenty. Możemy je odnaleźć wszędzie, każdego dnia – czekają na to, by je odkryć i podzielić się ich pięknem. Rituals natomiast zachęca, by przeżywać je z radością. Bez względu czy jest to długa kąpiel, czy bogaty zapach azjatyckiego kadzidła, Rituals pozwala odnaleźć szczęście w najdrobniejszych rzeczach.

Każdy produkt, spośród ponad 400., inspirowany jest starożytną tradycją Wschodu. W 2000. Roku, Rituals otworzył swój pierwszy sklep na Amsterdam Kalverstraat, który poprzedził otwarcia w takich miastach jak Londyn, Madryt, Antwerpia, Paryż, Lisbona, Berlin, Stockholm czy Nowy Jork. Obecnie marka posiada 800 sklepów flagowych, ponad 2700  sklepów typu shop-in-shop i 5 miejskich centów SPA dostępnych w 33 krajach. Źródło: https://przemyslkosmetyczny.pl/artykul/polska-premiera-marki-rituals-cosmetics/

Jedziesz z nami, czy dalej patrzysz, jak inni łapią fale?

Poznaj partnerów Femi Camp by JOyinme

O nasze Uczestniczki troszczymy się od A do Z, nie tylko przez fajną kadrę, ale również naszych świetnych partnerów. Lifestylowa marka jogowa JOY in me. oraz luksusowa marka kosmetyczna RITUALS, dbają o Wasz komfort i wyjątkowe doznania. Wygodne maty do jogi, pielęgnacyjne kosmetyki i gift packi to nieodłączne elementy naszych wyjazdów!

Z każdego wyjazdu Femi Camp by Joyinme otrzymasz również paczkę fenomenalnych zdjęć, dzięki którym zimą będziesz mogła wracać do swoich najpiękniejszych wspomnień.

Do zobaczenia w Jastarni!