Jesteśmy przyjaciółmi aktywnego spędzania czasu. A dziewczyny łapią z nami fale już od 2012 roku

Nie patrz z brzegu. W tym roku to Ty złap swoją falę

Zastanawiasz się czy FemiCamp Surf & Joga to miejsce dla Ciebie?

Pierwsza rzecz, jaką musisz wiedzieć o surfingu to to, że każdy może surfować! Pływanie na desce i łapanie fal to nie tylko świetna przygoda, ale również świetny sposób na zadbanie o siebie – swój umysł, ciało, oczyszczenie głowy, prawdziwy relaks i szczęście. Krótko mówiąc, surfing to selfcare. Dlaczego?

Pływając na desce wzmacniasz ciało, ujędrniasz skórę i uczysz się lepszej koordynacji, ale to nie wszystko. Surfowanie wyzwala serotoninę i dopaminę, czyli hormony szczęścia, a do tego sprawia, że naprawdę czujesz, że jesteś tu i teraz. Nie bez powodu coraz więcej mówi się o surfing therapy, bo kiedy jesteś na wodzie nie analizujesz przeszłości, nie czujesz smutku czy gniewu, nie myślisz o problemach. Liczy się kolejna fala.

Surfing to ekscytujący sport, ale jeszcze bardziej ekscytujące jest to, co możesz wynieść z niego dla samej siebie siebie.

Podczas naszych 4-dniowych FEMI TOUR w Jastarni, nie tylko surfujemy, wypoczywamy, integrujemy się. Każdy nasz dzień zaczynamy i kończymy na sesji jogi – czasem odbywają się one na plaży, czasem na bunkrze, z którego rozpościera się piękny widok na Zatokę i zachodzące słońce, a kiedy pogoda nam nie sprzyja, rozkładamy maty w naszej kameralnej, urokliwej, surferskiej bazie.

Dnie spędzamy na świeżym powietrzu, zawieramy nowe znajomości, które przeradzają się w szczere przyjaźnie. Na plaży nie tylko surfujemy, ale też odpoczywamy, spacerujemy i obowiązkowo tańczymy! Odwiedzamy centrum Jastarni i sprawdzamy filmowe propozycje w Kinie Żeglarz. Na FemiCamp Surf & Joga jesteśmy dla siebie i dbamy o komfort każdej z Was. Dlatego bez względu na to, czy czujesz, że potrzebujesz zmiany, czy szukasz nowej pasji, czy chcesz kontynuować przygodę z surfingiem, czy chcesz po prostu spróbować czegoś nowego – to jest właśnie ta przygoda, która nie może Cię ominąć.

Gdzie będziesz spać w jastarni podczas Femi Camp Femi Tour ?

Śpimy w naszej bazie, która znajduje się na terenie Akademi Surfingu  w Jastarni. Bazę zaplanowaliśmy z każdym drobnym szczegółem – jest przytulnie, wygodnie i ciepło. Będąc tu natychmiast czujesz klimat Helu i stajesz się częścią kobiecej surfingowo-jogowej społeczności, która najbardziej w życiu ceni sobie wolność.

Jedziesz z nami, czy dalej patrzysz, jak inni łapią fale?

poznaj naszych partnerów

O nasze Uczestniczki troszczymy się od A do Z, nie tylko przez fajną kadrę, ale również naszych świetnych partnerów. Lifestylowa marka jogowa JOY in me. oraz luksusowa marka kosmetyczna RITUALS, dbają o Wasz komfort i wyjątkowe doznania. Wygodne maty do jogi, pielęgnacyjne kosmetyki i gift packi to nieodłączne elementy naszych wyjazdów!

PS Z każdego wyjazdu otrzymasz również paczkę fenomenalnych zdjęć, dzięki którym zimą będziesz mogła wracać do swoich najpiękniejszych wspomnień 🙂

Z kim wyjeżdżasz?

Poza pozostałymi, świetnymi uczestniczkami, FemiCamp Surf & Joga spędzisz z naszą kadrą – Maćkiem Krystosiakiem i jego ludźmi, czyli najlepszymi instruktorami ISA, joginami i członkami FemiCamp. Dostarczamy nie tylko nauki ale również dużo śmiechu i przede wszystkim luzu!

Maciek Krystosiak
Założyciel Akademii / Instruktor Surfingu ISA
Leo Martinez
Instruktor Surfingu ISA
Maciek Jammy Dobrowolski
Instruktor Surfingu ISA / Mentor Yoga
Janek Duch
Instruktor Surfingu ISA
Michał Staszkiewicz
Instruktor Surfingu ISA
Weronika Stasik
Lingwista i nauczycielka hiszpańskiego / Obsługa klienta
Julia Szynkiewicz
Julia Krup